Team99 Rafał Klecki, w ramach oferty eventowej, proponuje nieszablonowe i dopasowane do Twoich potrzeb, pomysły na:

 • atrakcję w ramach imprezy integracyjnej:
  • strzelania z karabinów szturmowych oraz snajperskich,
  • możliwość wcielenia się w rolę snajpera, operatora jednostki antyterorystycznej, paramedyka,
 • cykl imprez strzeleckich dla pracowników:
  • liga strzelecka,
  • zawody,
  • cykliczne strzelania rekreacyjne,
 • szkolenie dla wyższej kadry managerskiej, wykorzystujące psychologię działania sił specjalnych, do budowy cech potrzebnych liderom w Twojej firmie.

Zwróć się do Team99 Rafał Klecki, a wprowadzimy Twoich pracowników w fascynujący świat strzelectwa precyzyjnego, gdzie tak ważne jest samodoskonalenie, opanowanie, dokładność oraz satysfakcja z sukcesu.

Ponieważ każda oferta jest przygotowywana indywidualnie, prosimy o przysłanie zapytania na adres: team99@team99.pl

Ponieważ każda oferta jest przygotowywana indywidualnie, prosimy o przysłanie zapytania na adres: team99@team99.pl

Wiele osób chciałoby postrzelać z karabinu snajperskiego, takiego jak używają policyjni i wojskowi strzelcy wyborowi. Znają taką broń z filmów, gier, ale nigdy z niej nie strzelali. My oferujemy taką możliwość a nawet więcej. Szeroki wybór najpopularniejszych konstrukcji , przystępny instruktaż byłych snajperów jednostek specjalnych oraz ciekawe zadania i konkursy sprawią, że na długo zapamiętasz zajęcia Sniper Intro.

Dodatkową atrakcją jest możliwość zapoznania się i strzelania z karabinów kalibru .338 Lapua Magnum. Kaliber ten  stał się popularny wśród wojskowych strzelców wyborowych, dzięki możliwości trafiania celów na dużych dystansach (rekord brytyjskiego snajpera z Afganistanu to 2450m).

Zajęcia organizujemy,  w momencie zebrania się grupy chętnych,  na Strzelnicy FSO w Warszawie  – zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem: team99@team99.pl

Istnieje możliwość organizacji tego typu zajęć na innych strzelnicach w kraju.

Poszukujesz możliwości  kilkudniowego treningu strzeleckiego?
Team99 Rafał Klecki umożliwi Ci to – oferta jakiej nie było jeszcze na Polskim rynku.
Jeżeli jesteś zainteresowany- napisz do nas:  team99@team99.pl

Lubicie rywalizować na długim dystansie? Świetnie! Po latach zbierania doświadczeń, postanowiliśmy zaproponować nową imprezę w kalendarzu strzeleckim. Zapraszamy Was na Puchar Polski Open Long Range Shooting.  Trenujcie i szykujcie karabiny, bo nie będzie łatwo!

Finał Pucharu Polski za nami ! Zapraszamy już za rok ! Będziemy Was informować na bieżąco o nowych terminach – tym czasem obserwujcie nas na stronie internetowej: pplrs.pl  FB@pplrsPL

X